Divadlo (téměř) nikoho nezabilo

IMG_9851Po měsících příprav, vášnivých debat a nacvičování uběhl oslavný týden rychleji, než průměrná hodina fyziky (tedy…samozřejmě za předpokladu, že fyzice rozumíte stejně málo jako já). Nicméně, necháme-li moje znalosti fyziky stranou, mohu říct, že jsem si celý ten kolotoč snad i užila.Měla jsem to štěstí, že jsem se mohla podílet na divadle a mít tak dobrou výmluvu pro nechození do hodin. Nutno ale podotknout, že naší paní profesorce tělocviku se stýskalo, protože jsem se s ní během září bohužel nepotkala…

A po měsíci každodenního zkoušení a nechození do hodin? Nelituji. Bez nadsázky mohu říct, že to byla jedna z nejlepších věcí, které mě na Jarošce potkaly, a to i přes všechny pocity únavy i zoufalství.

Screenshot_2017-10-17-12-07-49-1

Screenshot_2017-10-17-12-00-58-1
Výstřižek z našich konverzací. A ano dá se to pochopit dvěma způsoby.

Teď bych měla pravděpodobně říct, kolik jsme se toho naučili a pozitivně zhodnotit práci mých kolegů a paní profesorky Markové. To by samozřejmě byla pravda, ale o tom mluvit nechci. Chci jen vyjádřit vděk za to, že se to celé stalo a že jsou toho mohla být součástí. A mimo zkušeností z oblasti divadla jsme zjistili plno věcí i o nás samotných. Třeba že umřít třikrát během dne jde přežít.

Screenshot_2017-10-17-12-07-18-1

P. S.: Přemýšleli jste, co znamená ona záhadná zkratka OPM, označující naše skromné divadelní studio? Za těmito třemi písmenky se nemůže skrývat nic jiného než Ovečky profesorky Markové.

rect4391